, ,

Wybierzcie bogactwo

25

Wrz

Chcecie miejsca pod Słońcem. Pragniecie, żeby wasze zasługi były uznawane w towarzystwie. To naturalne, ale niewystarczające. Potrzebujecie pieniędzy, żeby żyć na wysokiej stopie.

Dosyć macie przymusowych zrzeczeń. Nie dotarliście do bogactwa mimo pragnień i wysiłków. Wysiłek, to jest wasz wróg! Zrozumcie dobrze, że w tym przypadku wola nic nie znaczy. Musicie swoją wyobraźnię stawiać w służbę swoich pragnień, zawsze i stale od nowa.

W poprzednich rozdziałach rozwinęliście swoją siłę umysłu, wprowadziliście w ruch prawa, które przyniosą wam radość życia w dobrym zdrowiu i należne wam miejsce.

Teraz pozostaje już tylko zrozumienie i uznanie za ważne obfitości, żebyście mogli dotrzeć do tych wartości materialnych, które przysługują wam. One istnieją i każdy może rozkoszować się nimi, bez tego, żeby kogokolwiek obrażać. Nauczę was jak możecie zdobyć je. Nie tylko macie prawo do tego, żebyście byli bogaci, ale nawet jest to wasz obowiązek. Jest to obowiązek wobec siebie i wobec tych osób, które kochacie.

Dlaczego mielibyście pozbawiać się obfitego życia, które uczyniłoby was ludźmi kwitnącymi i szczęśliwymi? Wybierzcie luksus.

About The Author

admin

Leave a Reply