, ,

Wybierzcie sytuację odpowiednią dla was

24

Wrz

Przede wszystkim interesuje was wasza sytuacja. Jest to w zupełnym porządku. Dlatego nie zwlekając już powiem, jak możecie osiągnąć godny pozazdroszczenia sukces w dziedzinie zawodowej.

Po to powrócę razem z wami do tego, jak możecie poznać osobowość rozmówcy, który będzie waszym szefem lub wspólnikiem. Istnieje prawie natychmiastowy sposób na ocenę ich charakteru, na podstawie twarzy. Nazywany jest badaniem fizjonomii.

Już przeszło dwa tysiące lat temu Arystoteles studiował fizjonomię. Kto myślałby o tym, żeby poddać w wątpliwość wiedzę tego wielkiego filozofa greckiego? I jeżeli pozór nie mylił?

Stoicie przed człowiekiem o długiej i wąskiej twarzy? Z pasją oddacie się pracy, ale oczekujcie od niego upominku. Zmusi was do bezlitosnego tempa pracy, wyciśnie was jak cytrynę. W dodatku nie możecie oczekiwać od niego najmniejszego zrozumienia.

Partner waszej rozmowy ma zaokrągloną, mięsistą budowę dalą? Jest on ucieleśnieniem humoru. Uważajcie, to może prowadzić także do słabości. Czy tego chcielibyście oczekiwać od przyszłego szefa lub wspólnika? Może, jeżeli wy będziecie tą energiczną osobą, która będzie kompensować jego wrodzoną miękkość. Macie szansę, żeby szybko stać się osobą niezastąpioną.

Życzliwego, ale zdolnego do czynu człowieka rozpoznacie po owalnej twarzy. Do tego nie mam nic do dodania, jeżeli chcecie operatywnego współpracownika, nie szukajcie dłużej.

Strzeżcie się tego, u którego nad pełnymi policzkami wznosi się wąskie czoło. Ta twarz o kształcie gruszki zdradza dwoistą osobowość, która jest jednocześnie śmiała i niezdecydowana i gotowa jest także na złośliwość czy nieżyczliwość. W dodatku nie ma w niej żadnej zaradności. Już teraz wiecie, jak macie się ustosunkować do niej.

About The Author

admin

Leave a Reply