, ,

Wypchany portfel

23

Wrz

Chcecie wyłącznie pieniędzy? Brzęczące monety, czy raczej nowiusieńkie banknoty, które chrzęszczą pomiędzy palcami? Stare także bardzo dobrze spełnią swoją rolę.

Nowe czy stare banknoty obracają się. Widzicie je, prawda? Zawsze omijają was? Gdyż niewystarczająco wierzycie. Tak myślicie, że nie dla was są one przeznaczone. Jakaż to pomyłka! Natychmiast zrewidujcie tę negatywną myśl.

Wyobraźcie siebie jak liczycie plik banknotów o wysokim nominale. Czujcie, że przeciągacie po nich palcami. Zestawione paczki banknotów połóżcie jedne na drugich. Przyglądajcie się im. Czujcie jacy jesteście szczęśliwi, jak dobrze wam się powodzi.

Na początek weźcie kilka banknotów o mniejszym nominale, o ile jeszcze nie rozporządzacie większymi. Zwińcie je i noście przy sobie. Pieniądz przyciąga pieniądz, nie ma większej prawdy od tej.

Jeden banknot możecie także złożyć w trójkąt. W tę magiczną figurę, którą we wszystkich czasach używali ci, którzy posiadali wiedzę. Oczywiście najlepszy będzie banknot o największym nominale.

Podobny przyciąga podobnego. Włóżcie go do portfela, a on przyciągnie banknoty o tym samym nominale. Dlatego nie radzę, żebyście zbierali monety. W ten sposób nie staniecie się bogatymi.

About The Author

admin

Leave a Reply